Biustonosz z fiszbinami.
Czym tak naprawdę jest ?

Fiszbina w biustonoszach

Wszyscy słyszeliśmy o określeniu „fiszbiny”, ale wiele kobiet tak naprawdę nie rozumie wielkiej mocy, jaką ten rodzaj biustonosza naprawdę wnosi na nasze piersi. Są popularnym wyborem biustonoszy z wielu różnych powodów. Jednak, aby w pełni wykorzystać ich zalety, biustonosz musi być odpowiednio dopasowany, aby fiszbiny dopasowywały się do wszystkich tkanek piersi podtrzymując odpowiednio biust, dodatkowo nie krępując ruchów. Oznacza to, że musi idealnie przylegać tuż pod pachami do miejsca, w którym znajduje się dekolt.
Biustonosz powinien również leżeć płasko na mostku, nie zmuszając piersi do opadania lub ocierając się o nie. Gdy już dopasujesz stanik do kształtu, biustonosze z fiszbinami mogą na nowo wymodelować Twoje piersi nadając im idealny kształt i mocno je podtrzymując, żebyś czuła się kobieco i komfortowo.

Fiszbina i jej cel

Fiszbina najprościej ujmując to pół okrągłe druty, które są wszyte w dolną część biustonosza. Co w takim razie mają robić biustonosze z fiszbinami? Otóż ich celem jest wymodelowanie naturalnego kształtu piersi. Biustonosze z fiszbinami są zaprojektowane tak, aby przenosić Twoją wagę piersi do przodu, jednocześnie lekko unosząc je do góry. Otaczają całą tkankę biustonosza, co również daje efekt liftingu i pożądany okrągły kształt.

Ostatecznie biustonosze z fiszbinami są zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci jak najlepsze wsparcie biustu. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie biustonosza do Twojego rozmiaru biustu. Tylko to pozwoli uzyskać pożądany efekt.

Jaki biustonosz z fiszbinami wybrać ?

Zawsze zaleca się noszenie biustonoszy, które są wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o wygodę, kształt i zdrowie. W każdym biustonoszu pasek, który owija się wokół ciała, ramiączka, szwy, materiał i fiszbiny współpracują ze sobą, aby zapewnić Ci optymalne wsparcie i komfort. Kluczem jest jednak noszenie odpowiednio dopasowanego biustonosza, ponieważ jeśli nie pasuje on tak, jak powinien, jego wygląd ani cena, ostatecznie nie ma znaczenia, ponieważ nie będziesz czerpać korzyści z odpowiedniego podtrzymania Twojego biustu.

Najbardziej popularnym rozwiązaniem są biustonosze usztywniane z fiszbinami, które bardzo dobrze podtrzymują biust i modelują jego kształt w naturalny sposób.

Coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, po które sięgąją kobiety to biustonosze miękkie z fiszbinami. Nie posiadają one usztywnianej miseczki, natomiast dzięki fiszbiną, bardzo dobrze podtrzymują go i unoszą do góry.

 • NIKOL DJUMON Biustonosz miękki z fiszbinami ALEX-SANDRA kolor Czarny 14415

  169.90 
 • DORINA Biustonosz usztywniany z fiszbinami Sorrento kolor Granatowy – Złoty D000546MI010

  Original price was: 139.90 zł.Current price is: 99.90 zł.
 • DORINA Biustonosz miękki z fiszbinami PHILIPPA kolor Biały D15006A

  129.90 
 • DORINA Biustonosz miękki z fiszbinami PHILIPPA kolor Czarny D15006A

  129.90 

 

Jaki biustonosz wybrać? Z fiszbinami czy bez fiszbin ?

Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą w noszeniu stanika jest jego odpowiednie dopasowanie i jakość marki. Możesz kupić najdroższy biustonosz od marki, która produkuje masowo biustonosze, a mimo to nie spełni on Twoich oczekiwań.

Jeśli chodzi o biustonosze z fiszbinami, chociaż ich budowa, co nie oznacza, że brakuje w sklepach biustonoszy bez fiszbin. Wiele modeli biustonoszy bez fiszbin (w zależności od marki) jest wyposażonych w elastyczną taśmę, która zapewnia dodatkowe i potrzebne wsparcie wokół tułowia. Wiele z nich jest również zszytych wewnętrznie, aby dać ci trochę energii. Różnica polega na tym, że biustonosze z fiszbinami nie tylko dodają wsparcia, ale także zapewniają najlepszy kształt, który nie zawsze jest cechą innych stylizacji.

Biustonosze bez fiszbin nie są w stanie nadać takiego kształtu piersią, jak potrafią to zrobić staniki z fiszbinami. Biustonosz bez fiszbin nie zapewni tak oszałamiającego efektu jak np. biustonosz push up. Natomiast niebywałą ich zaletą jest ich wygoda w noszeniu. Biustonosze bez fiszbin są napewno polecane młodym kobietą, które dopiero zaczynają swoją przygodę z biustonoszami, ponieważ niewielki rozmiar biustu nie potrzebuję tak mocnego wsparcia.