Filtruj produkty

Rodzaj
Rozmiar
Więcej
Więcej

stringi

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ

Rodzaj
Rozmiar
Więcej
Kolor
Więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Majtki typu stringi, charakteryzują się skąpym fasonem pozwalającym na odsłonięcie pośladków. Charakteryzują się nie tylko seksownym wyglądem ale również wygodą użytkowania. Doskonale sprawdzają się zarówno do obcisłych kreacji, jak również do tych które zostały wykonane z cienkich materiałów. Majtki typu string sprawdzą się w połączeniu z obcisłymi spodniami, czy wąskimi spódnicami. Wybór delikatnych modeli, podkreśli w mistrzowski sposób wszystkie walory kobiecej sylwetki. Mocno wycięty fason ukryje krawędzie majtek, dzięki czemu będą niewidoczne.

W ofercie sklepu BieliznoMania.pl znajdziesz szeroki asortyment majtek typu string. Producenci Dorina, Nina von C., Nikol, czy Viania gwarantują wysoką jakość produktów oraz doskonały design.

Majtki mogą być gładkie, mogą również posiadać zdobienia w różnych formach: wstawki z  koronki, haftowany motyw, czy zdobienie kwiatowym motywem.

Różnorodność materiałów z których zostały wykonane majtki, szeroka kolorystyka i rozmiarówka, oraz bogactwo zdobień, zapewniają optymalny wybór.

Szeroka oferta sklepu Bieliznomania.pl, sprawi że najbardziej wymagające Konsumentki odnajdą produkty, które będą zgodne z ich oczekiwaniami.