Średni biust- masz większy wybór modeli

Średni biust- masz większy wybór modeli

Niezależnie od wielkości i kondycji biustu celem brafitterki – osoby zajmującej się dopasowaniem odpowiedniego kroju i rozmiaru biustonosza, jest pomóc w doborze rozmiaru i jak najlepsze wymodelowanie kształtu biustu.

Brafitting to krótko mówiąc idealne dopasowanie biustonosza nie tylko pod względem rozmiaru, ale także odpowiedniego modelu. Pamiętaj , że każdy biust jest inny i fakt, że mamy taki sam rozmiar jak koleżanka, nie daje gwarancji, że ten sam model stanika będzie leżał na nas obu równie dobrze.

Warto pamiętać, że dobór biustonosza zależy również od indywidualnych preferencji. Niektóre panie wolą bowiem biustonosze mocno opinające ciało pod biustem, inne natomiast źle czują się w tego typu bieliźnie (np. względy zdrowotne). Trzeba jednak wiedzieć, że im luźniejszy biustonosz tym wielkość miseczki powinna być odpowiednio pomniejszona.

Panie , które mają średni rozmiar miseczki mogą pozwolić sobie na większe szaleństwo pod względem kroi misek i modeli. Dla nich projektanci przewidzieli szerszy wybór fasonów zaczynając od push-up, bardotek, miękkich na sportowych kończąc.

Rada:

Praktyczna i doskonała bielizna to najważniejsza część każdej damskiej szafy. Bielizna powinna być tak zaprojektowana i dobrana aby była super miękka, oddychająca i zapewniała idealny komfort.

Niezależnie od tego, czy pragniesz modelu, który zapewni komfortowe i naturalne wsparcie biustu, czy intensywny efekt push-up, musisz pamiętać , że dobór odpowiedniego rozmiaru i kroju do twojej sylwetki jest najważniejszy.

Powiązane wpisy

Piękno w dużych rozmiarach

2018-10-09 10:59:34
ilona

8

Bielizna modelująca

2018-07-02 23:17:16
basia

8

Wygraj komplet bielizny dla Mamy i Córki

2018-05-22 18:07:42
piotr_adm

8

Dodaj komentarz