Piękno w dużych rozmiarach

Piękno w dużych rozmiarach

Większość kobiet na całym świecie nosi źle dopasowany biustonosz. Kupując bieliznę, panie zbyt często kierują się pierwszym wrażeniem lub wyglądem, zamiast skupić się na kwestiach istotnych z punktu widzenia konstrukcji biustonosza.

W dużych rozmiarach trzeba zwrócić uwagę nie tylko na ładny wygląd biustonosza ale przede wszystkim na jego budowę, która uwzględnia motorykę kobiecego ciała i siły oddziaływania na biust i kręgosłup.

Błędy popełniane przy zakupie biustonosza, sprawiają, że biustonosz wpija się w ciało lub jest zbyt luźny i tym samym niespełna swojego zadania.

Dobrze dobrany to taki , którego rozmiar i model odpowiada wielkości i kształtowi piersi oraz efektowi , który chcemy uzyskać. Niedopasowana bielizna nie tylko sprawia, że kobieta wygląda niekorzystnie , lecz także może zniekształcić piersi oraz powodować bóle kręgosłupa, zwłaszcza przy dużych piersiach.

Rada:

Kupując biustonosz na duży rozmiar wybieraj kroje o szerokich bokach, które odciążą ramiona i kręgosłup. Będą stabilnie podtrzymywać biust w obwodzie.

Zwróć również uwagę na ramiączka, powinny być one szerokie lub poszerzone na szczycie ramion. Ciężar biustu będzie szerzej rozłożony na ramieniu, co zapewni komfort i wygodę.

Jeśli nosisz modele z fiszbinami, zwróć również uwagę by fiszbiny okalały całą pierś i kończyły się pod pachą. W ten sposób unikniesz obtarć i ucisków spowodowanych przez źle dopasowanie fiszbiny.

Powiązane wpisy

Bielizna modelująca

2018-07-02 23:17:16
basia

8

Wygraj komplet bielizny dla Mamy i Córki

2018-05-22 18:07:42
piotr_adm

8

Dodaj komentarz