Jaki wybrać biustonosz do figury

Pani Jabłuszko – sylwetka charakteryzująca się dużym biustem, a często także występującą ,, oponką” na brzuchu- sylwetka typu jabłko. Należy wybrać biustonosz, który zapewni wsparcie dla biustu. Najlepiej typ balkonowy lub o kroju full cup, który ładnie zbiera i formuje biust. Aby sprytnie zatuszować obfite kształty w centralnej części ciała, wybierz majtki z wyższym stanem lub modelujące.

Pani Kolumna – słabo zarysowana talia, mały biust i wąskie biodra. Należy Wykreować i podkreślić krągłości. Idealne okażą się usztywniane biustonosze, a także biustonosze ze specjalnym wypełnieniem materiałowym lub żelowym (push-Up), podkreślające piersi i powiększające je o jeden rozmiar. Stringi dodadzą optycznie objętości w okolicy bioder i sprawią, że sylwetka stanie się jeszcze bardziej kobieca. Dobrze wyglądają też majtki z falbankami.

Pani Rożek – duży biust, szerokie ramiona i wąskie biodra. Odwrócony trójkąt potrzebuje lepszego podtrzymania i wsparcia piersi, dlatego idealnie sprawdzą się biustonosze w ¾ zakrywające pierś ( krój balkonowy, full cup). Ponieważ dolna część ciała jest drobna, można pozwolić sobie na koronki.

Pani Klepsydra – większy biust, ładne wcięcie w talii i kształtne biodra. Kobieta o tej sylwetce może wybierać z szerokiego wachlarza najróżniejszych konstrukcji i krojów: od balkonetek, przez plunie, po bandeau i gorsety- właściwie wszystkie będą leżeć na niej idealnie.

Pani Trójkąt – mniejszy biust, zgrabna talia i szerokie biodra. Figura gruszki wygląda lepiej, gdy doda się objętości w górnych partiach ciała, a dolne wysmukli. Pomogą w tym biustonosze o kroju plunie, z usztywnionymi miseczkami, a także biustonosze typu push-up, które podniosą biust i uwydatnią linię dekoltu. W dolnej partii ciała z kolei należy wysmuklić figurę- tutaj idealnie sprawdzą się majtki z wyższym stanem.

Powiązane wpisy

Anatomia biustonosza

2017-08-07 01:03:01
basia

18

Biustonosze, które pokocha mały biust

2017-07-23 06:30:20
basia

18

Jakie są rodzaje biustonoszy ?

2017-07-17 07:39:46
basia

18

Dodaj komentarz